loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok Teleskopická stolička Walkstool Comfort XXL 65 cm
Teleskopická stolička Walkstool Comfort XXL 65 cm

Teleskopická stolička Walkstool Comfort XXL 65 cm

Poznáte ten pocit - ste unavený, trápia Vás bolesti kĺbov alebo chrbta pri dlhom státí, radi by ste sa posadili, ale nemáte na čo? Tak teraz už máte –...

94.00 €

Popis produktu

Poznáte ten pocit - ste unavený, trápia Vás bolesti kĺbov alebo chrbta pri dlhom státí, radi by ste sa posadili, ale nemáte na čo? Tak teraz už máte – švédska teleskopická stolička Walkstool Comfort XXL 65 cm je tu práve pre Vás. 

Sedačka je ergonomicky tvarovaná, vyrobená je z kvalitného materiálu „mesh“, je o približne 80% väčšia ako klasické sedadlá na obyčajných poľovníckych trojnožkách. Spolu s veľkými gumenými krytkami na nožičkách je navrhnutá tak, aby sa Vám na nej sedelo extrémne pohodlne aj počas dlhšieho časového úseku. Teleskopická stolička Walkstool Comfort XXL 65 cm má síce ľahkú konštrukciu, ale za to neuveriteľne vysokú nosnosť až 250 kg. Teleskopické nohy sú vyrobené z kvalitného a odolného hliníka s dlhou životnosťou. Táto špičková švédska teleskopická stolička patrí spolu s ostanými modelmi Walkstool k jedinečným trojnožkám na svete, ktoré sú zároveň chránené patentom a ochrannými známkami. Je dodávaná s praktickým vreckom na pohodlnú prepravu a uskladnenie.   

Špecifikácia:

  • Výška pri vytiahnutých teleskopických nohách: 65 cm
  • Výska pri stiahnutých teleskopických nohách: 37 cm
  • Hmotnosť: 850 g
  • Nosnosť: 250 kg
  • Veľkosť sedačky: 40 cm
  • Veľké gumové kryty nožičiek

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: info@vysocansky.sk
služby
zostaňme v spojení

Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2020 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.