loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok Teleskopická oporná strelecká palica 03

Teleskopická oporná strelecká palica 03

Teleskopická oporná strelecká palica 03   Už žiadné zdĺhavé nastavovanie správnej výšky opornej palice pri strelbe. Jednoducho pomocou...

88.90 €

Popis produktu

Teleskopická oporná strelecká palica 03

 

Už žiadné zdĺhavé nastavovanie správnej výšky opornej palice pri strelbe. Jednoducho pomocou stlačenia rukoväte sa palica predĺži na požadovanú dĺžku t.j až k zemi.

 

Teleskopická oporná palica s plynule meniteľnou výškou. Namiesto oporného "V" je možné upevniť držiak na ďalekohľad, prípadne fotoaparát a využiť ju ako klasický mono statív. Je ľahká nastaviteľná teleskopická podpera. Pre nastavenie výšky  jednou rukou, jednoducho potiahnite spúšťač pre uvoľnenie vrchnej časti teleskopickej podpery. Spodná časť  1,64 m dlhej podpery sa nastaví pomocou jednoduchého vytiahnutia. Najskôr vytiahnite spodnú časť a potom si nastavte požadovanú výšku použitím spúšťača. Položte zbraň do oporného V a zaistite ju k teleskopickej podpere pomocou gumeného pásu. Použitím kolieska (umiestnený pod oporným V) si nastavíte  požadovanú pozíciu oporného V.  Pre zloženie teleskopickej podpery na minimum stlačte spúšťač a stiahnite podperu k sebe.  Namiesto oporného V je možné upevniť držiak na ďalekohľad, prípadne fotoaparát a využiť ju ako klasický mono statív.

 

Upozornenie: Produkt je navrhnutý a vyrobený pre použitie ako statív pre optiku alebo podpera pre zbraň do hmotnosti 34kg. NEPOUŽÍVAJTE produkt pre podopieranie sa pri chôdzi alebo inej záťaži vážiacej viac ako 34kg.

 

Na produkt sa vzťahuje 2 ročná záruka. Záruka sa nevzťahuje na poškodenia spôsobené nesprávnym používaním alebo mechanickým poškodením.

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: info@vysocansky.sk
služby
Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2022 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.