loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok FOMEI 10x56 BEATER II ďalekohľad
FOMEI 10x56 BEATER II ďalekohľad
FOMEI 10x56 BEATER II ďalekohľad
FOMEI 10x56 BEATER II ďalekohľad

FOMEI 10x56 BEATER II ďalekohľad

285.00 €

Popis produktu

Ďalekohľad kombinuje vysoké zväčšenie 10x s svetelným objektívom 56 mm. Konštrukcia s strešným "roof" hranolom, antireflexná vrstva FMCnaplnený suchým dusíkom, vodotesný, hranoly BaK4.

Ďalekohľad BEATER s objektívmi 56 mm je určený na použitie pri poľovníckych aktivitách alebo ornitológii. Povrchová úprava objektívov FMC zaisťuje vysokú priepustnosť svetla a vysoké optické rozlíšenie. Hranoly vyrobené z materiálu BaK4 prenášajú obraz v najvyššej možnej kvalite. Konštrukcia optického systému zabezpečuje široký uhol pohľadu a umožňuje pozorovanie aj v najnáročnejších podmienkach, vrátane nočného pozorovania.


Model 10x56 BEATER je robustný, vodotesný ďalekohľad vhodný na pozorovanie vzdialených objektov za všetkých podmienok. Významnou výhodou je minimálna zaostrovacia vzdialenosť 3 metre.

Vodotesná konštrukcia naplnená suchým dusíkom zabraňuje vnútornej kondenzácii. Náhle zmeny teploty nespôsobujú zahmlievanie ďalekohľadu a pozorovateľ nie je obmedzený klimatickými podmienkami. Ďalekohľad zaostruje už od vzdialenosti 3 metrov! Krytky ďalekohľadu sú vybavené praktickými zapínacími prvkami, ktoré zabraňujú ich strate. Telo je vyrobené z polykarbonátu, ktorý zaisťuje dokonalú pevnosť. Ovládacie prvky zaostrovania a korekcie dioptrií sú vyrobené z kovovej zliatiny, čo zaisťuje dlhú životnosť prístroja a presné ovládanie.


Ďalekohľad je vybavený pevným pogumovaním, ktoré ho chráni pred poškodením.

Osová rozteč okulárov je 60-77mm.


Súčasťou balenia je:
- púzdro
- popruh
- krytky objektívu a okulárov
- čistiaca handrička

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: [email protected]
služby
Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2026 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.