loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok Artipel Puzdro na pištoľ so zásobníkom na strelivo hnedé

Artipel Puzdro na pištoľ so zásobníkom na strelivo hnedé

Púzdro na pištoľ so zásobníkom na strelivo, vodeodolnou úpravou a efektom teľaciny. Má vnútornú vypchávku s elastickým upnutím zbrane, kožené...

FarbaBežná cenaVaša cenaKúpiť
kamufláž 129.00 €
oranžová 129.00 €
zelená 129.00 €
čierna 129.00 €

Popis produktu

Púzdro na pištoľ so zásobníkom na strelivo, vodeodolnou úpravou a efektom teľaciny. Má vnútornú vypchávku s elastickým upnutím zbrane, kožené detaily, pevne prišité pútka, YKK zips pre kompletné rozopnutie. Veľkosť: 21x30x4 cm.

ARTIPEL

Artipel je talianska firma s dlhou tradíciou vo výrobe kožených výrobkov pre lov a voľný čas. Všetky položky sú vyrábané ručne, s použitím najlepšej kože, a čo viac, všetky výrobky sú patinované špeciálnym prípravkom pre zachovanie dlhej životnosti. Sme veľmi hrdí na použitie tejto starobylej metódy práce s kožou.

Produkty obsahujú remene na zbrane, nábojové pásy, obaly na zbrane, batohy, opasky, púzdra na dokumenty a iný kožený tovar. Všetky výrobky je možné označiť menom vlastníka, názvom spoločnosti a akýmkoľvek logom. To dáva veľkú flexibilitu uspokojiť aj náročného zákazníka.

Je to unikátna povrchová úprava, ktorá dáva výrobkom jedinečný vzhľad a trvanlivosť. Remene a púzdra zdôraznia krásu a hodnotu Vašej zbrane a pritom sú úplne praktické a odolné. Nielen dobre poslúžia, ale zároveň potešia. Príďte sa o tom presvedčiť k naším predajcom.

 

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: info@vysocansky.sk
služby
Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2022 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.