loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC
ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC
ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC
ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC
ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC
ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC
ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC

ATN BinoX-HD 4-16x Ďalekohľad na DEŇ a NOC

699.00 €
548.00 €

Popis produktu

BinoX-HD 4-16x Denný&Nočný ďalekohľad

Najuniverzálnejší produkt s inteligentnou HD optikou. ATN BinoX je ďalekohľad nabitý toľkými funkciami, ktoré Vám zaručia, že už nikdy nebudete chcieť použiť štandardné ďalekohľady. BinoX je vybavený GPS súradnicami, E-Compasom, funkciou Wi-Fi a E-Zoom a obrazovým záznamom. Samozrejmosťou je nahrávanie videa a zachytávanie fotografií v HD kvalite.


Podeľte sa o svoje dobrodružstvá v kvalite Full HD v rozlíšení 1080p a nahrajte videá alebo fotografie s vysokým rozlíšení priamo na YouTube alebo sociálne siete. Digitálne ďalekohľady BinoX sú najpokročilejšími dostupnými ďalekohľadmi na trhu. Nové modely ATN majú užívateľské rozhranie Obsidian, disponujú sadou senzorov pre zlepšenie zážitku zo sledovania.

BinoX - HD - jediný ďalekohľad , ktorý budete chcieť určite vlastniť.


Výhody:

  • Nahrávanie videa vo formáte HD
  • Wifi
  • E-kompas
  • Denný/nočný mód
  • 3D gyroskop
  • Plynulý zoom
  • Užívateľské rozhranie OBSIDIAN
  • Geotagging

Nahrávanie videa

Umožňuje zachytiť dobrodružstvá a nezabudnuteľné okamihy v úžasnej Full HD kvalite v rozlíšení 1920x1080p. Už nepremeškáte žiadnu príležitosť, ani životný okamih.

Záznam videa a zachytené fotografie môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.


WiFi 

Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí pozorovateľ v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky.


Plynulé zväčšovanie

Na rozdiel od tradičnej optiky, plynulo jemné zväčšovanie Vám pomôže vidieť z blízka všetko, na čo sa práve pozeráte. Jednoducho zostaňte kde ste a priblížte si obraz iba stlačením tlačidla.


E-kompas

E-kompas, sklon a uhly vychýlenia, vzdialenosť k cieľovému bodu balistickej korekcie a Zoom sú len niektoré z informácií, ktoré je možné zobraziť na obrazovke.


Režim Nočné videnie

Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v HD kvalite. Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Zvoliť si môžete medzi klasickou zelenou farbou alebo z odtieňov sivej.


Intuitívne užívateľské rozhranie

Dizajnéri pracovali dlho a tvrdo aby vytvoriť užívateľsky najviac prívetivé a intuitívne prostredie. Dúfame, že oceníte najmä jednoduchosť použitia a množstvo funkcií v užívateľskom rozhraní Obsidian 2.0.

ATN BinoX-HD 4-16X Smart Day/Night Hunting binoculars

00:02:03, hd

 

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: info@vysocansky.sk
služby
zostaňme v spojení

Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2020 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.