Hlavný obrázok Artipel Ramenné zavesenie vtákov a diviny

Artipel Ramenné zavesenie vtákov a diviny

88.90 €

Popis produktu


Ramenné zavesenie diviny – vtákov, koža s vodeodolnou úpravou, polstrovaná, podšitá neoprénom, silné švy zaisťujú trvanlivosť. 10 závesných krúžkov

ARTIPEL

Artipel je talianska firma s dlhou tradíciou vo výrobe kožených výrobkov pre lov a voľný čas. Všetky položky sú vyrábané ručne, s použitím najlepšej kože, a čo viac, všetky výrobky sú patinované špeciálnym prípravkom pre zachovanie dlhej životnosti. Sme veľmi hrdí na použitie tejto starobylej metódy práce s kožou.

Produkty obsahujú remene na zbrane, nábojové pásy, obaly na zbrane, batohy, opasky, púzdra na dokumenty a iný kožený tovar. Všetky výrobky je možné označiť menom vlastníka, názvom spoločnosti a akýmkoľvek logom. To dáva veľkú flexibilitu uspokojiť aj náročného zákazníka.

Je to unikátna povrchová úprava, ktorá dáva výrobkom jedinečný vzhľad a trvanlivosť. Remene a púzdra zdôraznia krásu a hodnotu Vašej zbrane a pritom sú úplne praktické a odolné. Nielen dobre poslúžia, ale zároveň potešia. Príďte sa o tom presvedčiť k naším predajcom.

 


Služby

Zostaňme v spojení

© 2013 - 2019 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.