loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok Artipel Púzdro na Kipplauf Express s optikou a Lodenom

Artipel Púzdro na Kipplauf Express s optikou a Lodenom

Púzdro na Kipplauf Express s optikou a Lodenom, vodeodlnou úpravou, koža v efektu teľaciny. Kožené detaily, pevne prišité pútka, YKK zipsy až 10 mm s...

FarbaBežná cenaVaša cenaKúpiť
kamufláž 319.40 €
oranžová 319.40 €
zelená 319.40 €
čierna 319.40 €

Popis produktu

Púzdro na Kipplauf Express s optikou a Lodenom, vodeodlnou úpravou, koža v efektu teľaciny. Kožené detaily, pevne prišité pútka, YKK zipsy až 10 mm s možností celkového rozopnutie. Vonkajší vrecko se zipem. Maximálná dĺžka hlavne: 74 cm.

ARTIPEL

Artipel je talianska firma s dlhou tradíciou vo výrobe kožených výrobkov pre lov a voľný čas. Všetky položky sú vyrábané ručne, s použitím najlepšej kože, a čo viac, všetky výrobky sú patinované špeciálnym prípravkom pre zachovanie dlhej životnosti. Sme veľmi hrdí na použitie tejto starobylej metódy práce s kožou.

Produkty obsahujú remene na zbrane, nábojové pásy, obaly na zbrane, batohy, opasky, púzdra na dokumenty a iný kožený tovar. Všetky výrobky je možné označiť menom vlastníka, názvom spoločnosti a akýmkoľvek logom. To dáva veľkú flexibilitu uspokojiť aj náročného zákazníka.

Je to unikátna povrchová úprava, ktorá dáva výrobkom jedinečný vzhľad a trvanlivosť. Remene a púzdra zdôraznia krásu a hodnotu Vašej zbrane a pritom sú úplne praktické a odolné. Nielen dobre poslúžia, ale zároveň potešia. Príďte sa o tom presvedčiť k naším predajcom.

 

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: info@vysocansky.sk
služby
Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2021 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.