loader black loader black loader product loader white
Hlavný obrázok Artipel Botka na zbraň

Artipel Botka na zbraň

Obal na optiku s vodeodolnou úpravou, pevne ušitý, ručně dokončený, koža s efektom telaciny.Je vhodný pre optiky až do 56mm. Je predurčený pre...

52.50 €

Popis produktu

Obal na optiku s vodeodolnou úpravou, pevne ušitý, ručně dokončený, koža s efektom telaciny.Je vhodný pre optiky až do 56mm. Je predurčený pre použitie na obal FO/Botka s vodeodolnou úpravou a s plstenou vložkou na zbraň, s pružným segmentom pre univerzálne použitie.              

Veľkosťi: 20 mm SCR01 – 30 mm SCR02  a FO14. Dlžka 45cm.

ARTIPEL

Artipel je talianska firma s dlhou tradíciou vo výrobe kožených výrobkov pre lov a voľný čas. Všetky položky sú vyrábané ručne, s použitím najlepšej kože, a čo viac, všetky výrobky sú patinované špeciálnym prípravkom pre zachovanie dlhej životnosti. Sme veľmi hrdí na použitie tejto starobylej metódy práce s kožou.

Produkty obsahujú remene na zbrane, nábojové pásy, obaly na zbrane, batohy, opasky, púzdra na dokumenty a iný kožený tovar. Všetky výrobky je možné označiť menom vlastníka, názvom spoločnosti a akýmkoľvek logom. To dáva veľkú flexibilitu uspokojiť aj náročného zákazníka.

Je to unikátna povrchová úprava, ktorá dáva výrobkom jedinečný vzhľad a trvanlivosť. Remene a púzdra zdôraznia krásu a hodnotu Vašej zbrane a pritom sú úplne praktické a odolné. Nielen dobre poslúžia, ale zároveň potešia. Príďte sa o tom presvedčiť k naším predajcom.

 

Naše značky

Námestie Slobody 12
06601 Humenné
Telefón: +421 948 555 999
E-mail: info@vysocansky.sk
služby
Akceptujeme tieto platobné karty.
© 2013 - 2022 Polovnictvo-Vysocansky.sk | Všetky práva vyhradené.